Aparaty słuchowe Olsztyn

Aparaty słuchowe Olsztyn

Lista firm oferujących aparaty słuchowe Olsztyn

AURIS

APARATY SŁUCHOWE

Olsztyn, Wyszyńskiego 1
tel. 89 533 50 80
czynne: pn-pt 8.00-16.00, sob. po uzgodnieniu tel.
BADANIA SŁAUCH, DOBÓR I SPRZEDAŻ APARATÓW SŁUCHOWYCH, SERWIS APARATÓW SŁUCHOWYCH
Auris
Auris
powiat: Olsztyn, miejscowość: Olsztyn, branża: Medyczny i rehabilitacyjny sprzęt, id:AURIS_15456
tagi: aparaty słuchowe, tympanometria, badanie słuchu, dobór aparatów słuchowych, sprzedaż aparatów słuchowych…

FH HAS. BARBARA NOWICKA

APARATY SŁUCHOWE. GABINET LARYNGOLOGICZNY

Olsztyn, Warmińska 14/14
tel./fax 89 533 80 11 tel. 89 534 57 48
czynne: pn-pt 9.00-17.00
APARATY SŁUCHOWE. BADANIE SŁUCHU FILIA: IŁAWA, KOŚCIUSZKI 35/2, 89 648 66 46
FH Has. Barbara Nowicka
powiat: Olsztyn, miejscowość: Olsztyn, branża: Medyczny i rehabilitacyjny sprzęt, id:HAS_18358
tagi: aparaty słuchowe, gabinet laryngologiczny, tympanometria, badanie słuchu, laryngolog, audioprotetyk, audiogramy…

Aparaty słuchowe Olsztyn

Sprzęt rehabilitacyjny - aparaty słuchowe Olsztyn.

Na tej stronie znajdziecie Państwo oferty dotyczące tematyki sprzęt medyczny i rehabilitacyjny, w tym aparaty słuchowe Olsztyn, protezy, ortezy,  itp. sprzęt, który można zaliczyć do działu pod ogólną nazwą sprzęt medyczny i rehabilitacyjny. Powyżej znajdziecie Państwo firmy, świadczące sprzedaż lub usługi w tej dziedzinie w Olsztynie. Będą to firmy oferujące na sprzedaż sprzęt rehabilitacyjny, sprzęt medyczny, wózki inwalidzkie, wyposażenie specjalistyczne łóżek (materace i poduszki) oraz inne produkty usprawniające życie ludziom z różnymi niedomaganiami. Rehabilitacja to pojęcie bardzo ogólne i dotyczyć może jednego lub kilku narządów, a także działań kompleksowych. Wszystko zależy od rodzaju niedomagania, jakie wystąpiło. Zawsze w takim przypadku powinniśmy zdawać sobie sprawę z faktu, że im szybciej zastosujemy się do wskazań dotyczących wdrożenia w codziennym życiu nawyku używania takiego sprzętu, tym większa szansa na odzyskanie sprawności lub wyeliminowanie niedogodności związanych ze zdarzeniami, które wywołały jakąś niepełnosprawność czasową lub trwałą. Wybór takiego sprzętu jak wielu innych produktów jest spory, a decyzja nabywcy zależeć będzie głownie od porównania potrzeby z możliwościami finansowymi. Dlatego też w każdym przypadku trzeba pamiętać, że istnieją czasem możliwości nawet sporego dofinansowania w ramach  refundacji Narodowego Funduszu Zdrowia. Po więcej informacji na ten i podobne tematy odsyłamy Państwa na stronę NFZ.

W górnej części zamieszczonego tu zestawienia zapoznacie się z kolorowymi reklamami i prezentacjami najaktywniejszych firm. Te firmy polecamy najbardziej - zatroszczyły się bowiem o to, aby ułatwić Państwu ich odnalezienie i przedstawiły swoją ofertę. Wiedzą jak zadbać o wygodę Klienta. Prawdopodobnie z usług tych właśnie dostawców w Olsztynie będziecie Państwo najbardziej zadowoleni. Oni przypuszczalnie najlepiej zadbają o realizację Państwa potrzeb i wymagań.

BiB z wielką starannością podchodzi do poprawności publikowanych danych. Są one wielokrotnie sprawdzane, potwierdzane i korygowane. Wszystko po to, abyście Państwo szybko i skutecznie mogli odnaleźć potrzebne informacje. Również po to, abyście chętnie powracali na nasze strony.

Najczęściej poszukiwane frazy, to:  aparaty słuchowe Olsztyn, protezy, ortezy

Wybierz osiedle

Zobacz również...

Inne miejscowości

Agencja Wydawniczo-Reklamowa BiB
10-699 Olsztyn, ul. Zakole 17
tel. 89 542 51 14