Dodaj firmę do naszego katalogu, aby...

  • skuteczniej zaistnieć w wyszukiwarce Google
  • zająć wysokie miejsca w wynikach wyszukiwania
  • otrzymać wartościowe informacje na temat skutecznej reklamy internetowej
  • zdobyć nowych klientów
Podstawowe dane
Osoba do kontaktu z Katalogiem Firm bib.com.pl
dane te nie będą widoczne dla innych użytkowników
Dane firmy

Dodaj firmę? Tak, po prostu dołącz do aktywnych na rynku w Twojej branży

Zdjęcie bizneswoman. Dodaj firmę do katalogu.

Każda, zwłaszcza nowo powstająca firma powinna zaistnieć w Internecie w sposób umożliwiający wszystkim bardzo łatwe dotarcie do informacji o niej. Wiadomo, że wiązać się to będzie z pewnymi, i to wcale nie małymi kosztami, takimi jak zamówienie własnej strony internetowej, stałe koszty utrzymania strony, aktualizacje strony, pozycjonowanie strony na wybrane hasła, pod którymi powinna być widoczna na najwyższych pozycjach wyszukiwarki, płatna reklama Internetowa na różnych portalach, itp.

Istnieje też bardzo dobra, bezpłatna forma informowania potencjalnych kontrahentów o swoim istnieniu, z której należy skorzystać w pierwszej kolejności. Trzeba koniecznie zamieścić anons o swojej firmie w podstawowej, bezpłatnej formie na łamach katalogu firm, na przykład na portalu www.bib.com.pl, który jest największym regionalnym źródłem informacji o firmach z terenu Warmii i Mazur, codziennie odwiedzanym chętnie przez setki osób, poszukujących aktualnych informacji o lokalnych przedsiębiorstwach, usługach i produktach. W tym celu wykorzystać można bardzo prostą metodę, a mianowicie opcję „dodaj firmę”.

Powyżej znajduje się prosty formularz, przy pomocy którego dokonuje się takiego zgłoszenia. Dla uniknięcia błędów i nieporozumień dane do naszego katalogu nie są wprowadzane automatycznie i każde zgłoszenie potwierdzane jest dodatkowo telefonicznie. Dlatego trzeba się uzbroić w nieco cierpliwości i zgłoszenie wysłać tylko raz. To wystarczy.

Dodaj firmę do katalogu bib.com.pl

AWR BiB, 10-699 Olsztyn, ul. Zakole 17
tel. 89 542 51 14, e-mail: sir@bib.com.pl, www.bib.com.pl
NIP 739-050-34-21, REGON 510193955